پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

روح بشر

موجود
300,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب روانشناسی

کتاب روح بشر اثر ناصرالدین صاحب الزمانی
توضیحات

کتاب روح بشر اثر ناصرالدین صاحب الزمانی

 

تاب روح بشر نامی است که ما آنرا برای برنامه ی روانشناسی رادیوئی خود که باستثنای ماهای رمضان و تعطیلات محرم و سایر جشن ها و سوگواریهای رسمی مرتبا از اواخر سال 1336 تا کنون هر پنجشنبه از رادیوی ایران پخش شده است.انتخاب کرده ایم. مدت این برنامه با موسیقی آغاز و پایان دوازده دقیقه است. بطوریکه برای هر گفتار مدت ده تا ده دقیقه و نیم فرصت بجا مانده است.تا این هنگام که این مقدمه نگاشته میشود .صد و دوازده گفتار در برنامه ی کتاب روح بشر اجرا شده است.
کتاب روح بشر در دو بخش اساسی باضافه ی یک پیش گفتار و یک بخش مربوط بفهرستها و یک مقدمه به زبان انگلیسی و ترجمه انگلیسی فهرست مفصا مندرجات تدوین شده است.بخش اول اشمل عین بیست و شش گفتار رادیوئی است که در مدت شش ماه هفته ای یکبار روزهای پنجشنبه مرتبا از رادیوی ایران پخش شده است.

بدیهی است که این بخش تقریبا شامل یک چهارم از اصل گفتارهایی است که ما تاکنون در رادیو اجرا کرده ایم امید آن میرود که گفتارهای دیگر نیز بهمین سبک در اینده انتشار یابد.
بخش دوم کتاب متضمن چهار مقاله است گکه در تالیف آنها کمتر بمدت و زمان برخلاف گفتارهای رادیوئی پای بند بوده ایم.
در گفتارها چون بخاطر روانی و رعایت شیوه ی سخنرانی از تعین عناوین برای بندها خودداری کرده ایم در بخش فهرست مندرجات این کم داشت را برای نمایش بهتر افکار اساسی هر گفتار جبران نموده ایم.

 

 خرید کتاب روح بشر

 

 در این بخش هر گفتار به اجزاء داربست کالبدی خود تقسیم شده است.
کتاب روح بشر بطوریکه ملاحظه یشود دارای یک مقدمه انگلیسی است.ترجمه ی کامل انگلیسی فهرست مندرجات بانظمام فهرست مهمترین اصطلاحات فنی فارسی -انگبیسی کتاب نیز بدان افزوده شده است.

 

شامل ۲۶گفتار راديويي و ۴ مقاله درباره مسائل روانشناسي و بهداشت رواني، با توجه به ادبيات فارسي و زندگي اجتماعي در ايران رشد عاطفي كودكان آن چنان پيچيده و با اهميت است كه چگونگي شرايط عاطفي حتي بر رشد جسمي، رشد ذهني و اجتماعي تاثير جدي مي گذارد. اطفالي كه در خانواده آن ها با مهر و محبت رفتار مي شود و نيازهاي فطري و اساسي آنان به شايستگي تامين مي گردد، همواره با چهره اي شاد و متبسم و با انرژي رواني قابل توجه و آرامش روان تلاش مي كنند استعدادهاي بالقوه خود را در زمينه هاي گوناگون رشد به ظهور برسانند. به طور كلي شرايط عاطفي خوشايند كودكان در سنين خردسالي تاثير بسزايي در رشد مطلوب منش و شخصيت آنان دارد، اگر نياز عاطفي بچ٧ه ها به نحو مطلوبي در خانواده تامين گردد، كودكان احساس خودارزشمندي كرده و بااعتماد به نفس روزافزون، با نگرش مثبت به زندگي و با انگيزه اي قوي با مسايل مختلف مواجه مي شوند و به تلاش و تكاپو مي پردازند.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.