پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

مجموعه کامل کتاب ماجراهای تن تن و میلو

موجود
10,000,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب نایاب

مجموعه کامل کتاب ماجراهای تن تن و میلو
توضیحات

سری کامل کتاب ماجراهای تن تن و میلو 24 جلدی انتشارات یونیورسال

 

کتاب مصور تن تن و میلو برای بسیاری از بچه های دهه شصت و پنجاه در ایران تنها یک کتاب کمیک و مصور کودکانه و تین ایجی نیست بلکه فراتر از یک کتاب است. در یک کلام حس خوب دوران کودکی. یک علاقه و سرگرمی دلنشین و خاطره انگیز است.برای همین است که قبل از هرچیزی هنگام تهیه کتاب های تن تن درصدد هستیم فقط نسخه قبل از انقلاب باشد یعنی متن کامل و دست نخورده چند دهه قبل که متاسفانه در چاپهای قبل تکرار نشده است.

خوب همانطور که می دانید چند ناشر سری کتاب ماجراهای تن تن و میلو را چاپ نموده است که شمهورترین آن انتشارات یونیورسال است و پس از انتشارات اورژینال و ونوس و....

اما نسخه های متعددی که توس ناشرین مختلف در دو دهه اخیر چاپ شدن نه محتوی قبل را داشت و نه کیفیت قبل را.

پس این بدهی است که کسی قصد خرید و مطالعه و تورق کتاب های تن تن را دارد بیدرنگ در پی نسخه کتب تن تن قبل انقلاب بخصوص تن انتشارات یونیورسال است.

اما چند نکته را می بایست راجع به مجموعه کامل تن تن بنویسم نخست اینکه مجموعه کامل کتاب تن تن بیشت و چهار عنوان است اما تنها سیزده جلد آن توسط انتشارات یونیور سال بچاپ رسیده و اینکه می گویند دوره کامل کتاب تن تن و میلو 24 جلدی انتشارات یونیورسال کاملال نادرست. البته لازم می دانم این پرانتز را باز کنم که چندی پیش  چند عاشق تن تن درصدد برآمدن که مجموعه تن تن را بصورت رسمی با انتشارات یونیورسال بازچاپ و احیا کنن و حتی با مترجم این کتاب تصحیح و هماکاری داشتن اما اینکه سرانجامش چه شد یا رسمیت داشت توسط وزرات ارشاد از رفرنس معتبری بهره نداریم فقط اینرا می دانم که بازچاپی درجه یک و هدفی زیبا داشتن اما اینکه چرا در یکجا به سکوت نشستن و در پی نشر دیگر آثاری از این سری کتب بودن میبایست خودشان در منابع خبری خود توضیح دهند. و دیگر نسخه هایی که از به تقلید از این مجموعه در نسخه های کپی مجموعه را کپی نمودن و تحت نشر یونیورسال پخش نمودن که برخی کیفیت کپی خوب و برخی بسیار ضعیف هستند.

مجموعه کامل کتاب تن تن

اما باز تکرار میکنم که مجموعه کتاب های تن تن  انتشارات یونیورسال فقط  13 جلد میباشد مگر در مجموعه های بازچاپ و افست بصورت 24 جلد فقط تهیه شده باشد. ورنه اورجینال قبل انقلاب فط سیزده عنوان است.

حال مجموعه کارا کتاب  سری کامل ماجراهای تن تن و میلو را بصورت اصل و کیفیت خوب موجود دارد و اگر شما نسخه کپی نیز بخواهید بدلیل قیمت بالای نسخه اورجینال قبل انقلاب باز ما در خدمتیم.

ما برای عزیزانی که توانایی خرید ندارند کلیه کتاب های تن تن را در قسمت دانلود رایگان عرضه نمودیم برای دوستداران ماجراهای تن تن که تمایل به مطالعه این آثار دارند اما توانایی یا امکان خرید ندارند.

و اگر می خواهید بدانید چه آثار از این 24 عنوان مربوط به انتشارات یونیورسال است به مطلب کتاب تن تن قبل انقلاب مراجعه نمایید.

 و بنده متاسفانه به هیچ وجه نسخه هایی که جدیدا ترجمه و چاپ شدن را نمی پسندم و بعنوان یک کتابخوان و کسی که با ماجراهای تن تن و میلو خاطره دارد توصیه نمیکنم البته این نظر شخصی من است و شما حق انتخاب دارید و ضمن قدر دانی از ناشرینی که با محدودیت باز این شاهکار را چاپ می کنند.

و اینکه بسیاری میپرسن شما چگونه نسخه های قدیمی و قبل انقلاب کتاب تن تن تهیه می کنید جوابش خیلی ساده است. ما همانگونه که تبلیغ فروش کتاب تن تن را می کنیم. مدعی هستیم بالاترین قیمت خریدار کتاب تن تن شما هستیم.

 

خریدار کتاب تن تن

 در هر کجای این کشور باشید ما خریدار کتاب تن تن شما هستیم و چرا به بالاترین قیمت مدعی خریدار کتاب های تن تن شما هستیم چون همواره برای دوره کردن آرشیو کتاب تن تن میبایست از شما عزیزان خرید داشته باشیم تا بتوانیم جوابگو نیاز مشتریان و علافه مندان سری ماجراهای تن تن و میلو باشیم. و فقط نسخه های قبل انقلاب را میخریم و میفروشیم

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.