دانلود کتاب عشق کیمیاگر اثر انوره دو بالزاک

 

 لاغر و بلند بالا بود .موقر و مرموز به نظر می رسید.چشمان یاقوتی ریزش در کاسه چشمش مرتبا حرکت می کرد و اشخاص و اشیاء را زیر نظر داشت. خود را مانند کسی که باسرار اربابش پی برده اما از فاش کردن آن امتناع دارد نشان می داد.
ساکنان محله همیشه او را موقر و سنگین می دیدند و بهمین جهت برای او احترام زیادی قائل می شدند. از اینکه اربابش به او نیاز داشت بخود می بالید و از چنین امتیازی استفاده می کرد و نسبت با اطرافیان خود سخت گیر بود و برخلاف همه مستخدمین فلاماندی که نسبت به تمام افاد خانواده صمیمی بودند او تنها منافع اربابش را در نظر می گرفت.اگر احینا مادا کلائس ناراحت می شد یا جریان نامطلوبی در خانواده روی می داد او خونسرد بنظر می رسید غذایش را طبق معمول می خورد خوب می خوابید و بی انکه نگرانی داشته باشد کارش را دنیال می کرد. بخشی که مطالعه کردید نمونه ای از متن نویسی وش توصیفات بی نظیر بالزاک است که در رمان عشق و کیمیاگر با قلم جادویی خود به یادگار گذاشته است.

کتاب عشق کیمیاگر که با نام دیگر در جستجوی مطلق می شناسند در ایران نخست بار توسط محمد مهدی پورکریم بفارسی برگردانده شده است.

ناشر این کتاب در سال هزار سیصد شصت نه توسط سازمان انتشارات تیسفون نشر و پخش یافته است.

 

 

برای خرید کتاب عشق کیمیاگر اثر انوره دو بالزاک نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

دانلود کتاب عشق کیمیاگر